Datart

Datart

Společnost EURONICS ČR, a. s. je největší skupinou elektro-prodejen na území České republiky. Vznikla v roce 1999 a napříč celou krajinou postupně vytvořila síť více než 160 kamenných obchodů. Disponuje třemi vlastními sklady, autodopravou i internetovým obchodem. EURONICS vám zkrátka bude vždy nablízku.

Nakoupit u nás můžete spotřební elektroniku všeho druhu. Od výrobků malé a velké bílé techniky a spotřebiče určené do domácnosti, přes notebooky, tablety, mobilní telefony až po navigace, fotoaparáty a ostatní produkty vhodné na cesty i pro zábavu. Díky tomu, že jsou prodejny EURONICS součástí největšího uskupení elektro-prodejců v Evropě, můžete očekávat kvalitní služby i garanci spokojeného nákupu.

Váš nákup můžete obohatit také spoustou doplňkových služeb. Nově pořízené výrobky tak můžete snadno ochránit prodlouženou zárukou, pojistit proti nahodilému poškození nebo si zajistíte záruku okamžité výměny zboží. Ani tím ale nabídka služeb u EURONICS nekončí. Pro naše zákazníky také pravidelně připravujeme aktuální nabídky elektra s exkluzivními cenami v podobě akčních letáků.

Telefonní číslo: 775 555 560
Emailová adresa:marianhromek@seznam.cz
Otevírací doba:
pondělí – neděle09:00 - 19:00